• Akıllı vinç sistemleri Tasarımdan Üretime ARNİKON Arnikon
    Firmamızdan Haberler
    MEDYA ve BLOG
    Haber, Duyuru, ve Makale Bloğumuz...

Akıllı vinç sistemleri Tasarımdan Üretime ARNİKON

3     Admin     MAKALE    15/05/2018       971

Akıllı vinç sistemleri Tasarımdan Üretime ARNİKON

Gezer vinçlerde Akıllı vinç sistemleri üzerine Tasarım geliştirme çalışmalarını yoğunlaştıran arkadaşlarımız ilk uygulamaları fabrika sahamızdaki vinçlerde yapmaya başladı.

ARNIKON, ürün kalitesini ve müşteri memnuniyetini artırmak için en son teknolojik yenilikleri kullanarak AKILLI VİNÇ imalatına başlamış ve geliştirmeye devam etmektedir. Uygulama dahilinde vinçlerde x-y-z eksenlerinde pozisyonlama, konumlandırma, herhangi yönde otomatik dur-kalk hareketleri, çalışma zamanı tesbiti, elektrik tüketimi, arıza tesbiti, bazı arızalara uzaktan müdehale imkanı gibi olgular işlenmektedir. Bu uygulama ile uzaktan kontrol ve müdehale imkanı olup, evden, ofisten, fabrikadan yada herhangi mekandan vinçlerinize müdahil olma imkanı sağlanarak vinçlerde akıllı vinç teknolojisi döneminin önü açılmış olmaktadır. Bu vinçler PLC kullanarak üretilmiş ve müşterinin bizden talep etmiş oldukları isteklerine karşılık vermek için tasarlanmıştır. Akıllı vinçlerde gelişmeleri paylaşmaya devam edeceğiz.

Kurulduğumuzdan bu güne kadar Kalite Güven İstikrar prensibimizden taviz vermedik.

çünkü her bir müşterimizin en iyisine layık olduğu biliyoruz. Ürettiğimiz her Vinç_Sistemi bizi temsil eder ve doğal referanslarımızdandır. Memnun müşterilerimizden bazıları...