• 2022 Yılı Değerlendirme Tolantısı Gerçekleştirildi. Arnikon
    Firmamızdan Haberler
    MEDYA ve BLOG
    Haber, Duyuru, ve Makale Bloğumuz...

2022 Yılı Değerlendirme Tolantısı Gerçekleştirildi.

156     Admin     HABER    02/01/2023       269

2022 Yılı Değerlendirme Tolantısı Gerçekleştirildi.

Vinç sektörünün önde gelen firmalarından Arnikon Mühendislik 2022 yılını değerlendirdi.

Arnikon Mühendislik Ailesi, her yıl düzenlediği geleneksel Yıl Sonu Değerlendirme Toplantısında tüm çalışanlarıyla bir araya Geldi.

Vinç sektörünün önde gelen firmalarından Arnikon Mühendislik ailesi olarak geleneksel hale getirilen yıl sonu değerlendirme organizasyonunda 2022 yılının değerlendirilmesinin yanı sıra 2023 yılı yakın hedefleri ve Arnikon’un Dünya Markası olma yolunda hedeflerine yer verildi. Akşam yemeği ile başlayan program yönetim kurulu başkanımız Sayın Mustafa Sami Avcılar'ın ve Genel Müdürümüz Bayram Ayçiçek’in konuşmaları ile devam etti.
2022 yılı değerlendirmelerinde bulunan sayın yöneticilerimiz 2023 yılı ve ilerleyen yıllara ışık tutacak Arnikon Kültürü ile şekillenen vizyonumuzu ve misyonumuzu yineledi. Programda Marmara IC firmasının Yönetim Danışmanı ve Proje direktörü Sayın Sefa Esen ve Karatay Üniversitesi Eğitim Danışmanı çok kıymetli hocamız Sayın Naim Şengün, vinç sektörünün usta elleri ile sohbet tarzında bir sunum gerçekleştirdi.

Gezer vinçler, Portal vinçler , Proses vinçler üretimine "Stratejik hamlelerle yenilik katarak geliştiren" Arnikon Mühendislik ailesi firmamıza katma değerler sağlayan kıymetli çalışanlarına belirli periyotlardaki çalışmalarını tamamlamaları sebebiyle yıl sonu ödüllerini takdim ederken önümüzdeki süreçte oluşan yeni çalışma organizasyonunun görevlendirmeleri yapıldı.

Arnikon Ailesi olarak “ Birlikte Güçlüyüz ” diyerek tüm çalışlarımızın başarılı huzurlu bereketli bir yıl geçirmesini diliyoruz.


Kurulduğumuzdan bu güne kadar Kalite Güven İstikrar prensibimizden taviz vermedik.

çünkü her bir müşterimizin en iyisine layık olduğu biliyoruz. Ürettiğimiz her Vinç_Sistemi bizi temsil eder ve doğal referanslarımızdandır. Memnun müşterilerimizden bazıları...