• SAĞLIKLI TOPLUM SAĞLIKLI BİREYLERDEN OLUŞUR Arnikon
    Firmamızdan Haberler
    MEDYA ve BLOG
    Haber, Duyuru, ve Makale Bloğumuz...

SAĞLIKLI TOPLUM SAĞLIKLI BİREYLERDEN OLUŞUR

152     Admin     HABER    27/01/2023       325

SAĞLIKLI TOPLUM SAĞLIKLI BİREYLERDEN OLUŞUR

İnsan Kaynağı değil İnsan KIYMETLERİ

İş güvenliği ve sağlığı konusunda yasal düzenlemeler ile uluslararası standartların yakalanması ve daha sağlıklı iş alanlarının oluşturulabilmesi hedeflenirken Vinç sektörünün örnek Firmalarından olan Arnikon Mühendislik zorunluluktan öte insana ve insanlığa karşı sorumluluk bilinciyle, işyerlerindeki çalışma koşullarının daha güvenli ve daha sağlıklı hale getirilmesi hedefliyor. İşe giriş sırasında ve çalışma süresi boyunca çalışanlar için yapılacak sağlık taraması sayesinde çalışanın sağlık durumunun takibini etkin biçimde yapmak çalışan ve toplum için huzur ve güveni artırmak açısından çok önemseyen Arnikon sağlıklı toplum sağlıklı bireylerden oluşur düsturunu koruyarak geliştiriyor.

İnsan Kaynağı değil İNSAN KIYMETLERİ anlayışıyla Vinç sektöründe Dünya Lideri olma yolunda ilerleyen Arnikon Mühendislik zorunlu yapılması gereken sağlık taramasını önce personelimizin sağlığı düşüncesi ile check- up a çevirerek takım arkadaşlarımıza verdiği değere değer katmaya devam ediyor.Kurulduğumuzdan bu güne kadar Kalite Güven İstikrar prensibimizden taviz vermedik.

çünkü her bir müşterimizin en iyisine layık olduğu biliyoruz. Ürettiğimiz her Vinç_Sistemi bizi temsil eder ve doğal referanslarımızdandır. Memnun müşterilerimizden bazıları...