• Arnikon Mühendislik Ve Mke İş Birliği Arnikon
    Arge / Üretim
    PROJELERİMİZ
    Tasarım ve Üretimini Yaptığımız Projelerimiz...

Arnikon Mühendislik ve MKE iş birliği

Proje Bilgileri


Makine ve Kimya Endüstrisi’ne aynı holde çalışan 20 ton ve 40/10 ton taşıma kapasitesine sahip, kontrol kabinli, çift köprülü gezer vinçlerimizin teslimat ve montajını gerçekleştirdik.

Türk savunma sanayiinin öncülüğünü üstlenmiş olan Makine ve Kimya Endüstrisi (MKE) anonim şirketi değişik ad ve statüler altında 15. Yüzyıl Osmanlı İmparatorluğu dönemine değin uzanan köklü bir geçmişe sahiptir. Kurumun çekirdeğini, İstanbul’un fethinden sonra Fatih Sultan Mehmet Han tarafından kurulan Top Dökümhanesi oluşturmaktadır. Türkiye’nin ihtiyacı olan savunma sanayii ürünlerini her koşulda yüksek kalite ile üretmek misyonunu taşıyan MKE, güvenilir, liyakate önem veren, yenilikçi ve inovatif, kalite odaklı, ülke savunmasında sorumluluk üstlenen, yerli ve milli üreticiyi destekleyen, gelişime açık ve öğrenen, şeffaf ve hesap verebilir, işçi sağlığı ve iş güvenliğini önemseyen, doğaya, çevreye ve insana duyarlı temel değerlerle Türk Milleti’ne hizmet etmektedir.

Makine ve Kimya Endüstrisi’ne aynı holde çalışan 20 ton ve 40/10 ton taşıma kapasitesine sahip, kontrol kabinli, çift köprülü gezer vinçlerimizin teslimat ve montajını gerçekleştirdik.

Arnikon ailesi olarak devlete hizmet eden bu kıymetli kuruluşla iş birlikteliği yapmış olmaktan büyük mutluluk duymaktayız.

Makine ve Kimya Endüstrisi ile çalışmalarımızı sürdürüyor ve yeni teslimatlarımız için gün sayıyoruz. Kendilerine bizi tercih ettikleri için çok teşekkür ederiz.


Proje ÖzellikleriAdmin           1632       88

Kurulduğumuzdan bu güne kadar Kalite Güven İstikrar prensibimizden taviz vermedik.

çünkü her bir müşterimizin en iyisine layık olduğu biliyoruz. Ürettiğimiz her Vinç_Sistemi bizi temsil eder ve doğal referanslarımızdandır. Memnun müşterilerimizden bazıları...